Yeah. It's a huge debate right now because the parents think the lunches aren't healthy enough, thus the menus should be changed, and obviously NC doesn't believe what the parents serve is healthy enough, so the kids should buy lunches from the school. Fucking mess.
Our server costs ~$56 per month to run. Please consider donating or becoming a Patron to help keep the site running. Help us gain new members by following us on Twitter and liking our page on Facebook!
Current time: February 3, 2025, 9:56 am
Thread Rating:
Some Days, the Urge To Move Is Stronger Than Others
|
« Next Oldest | Next Newest »
|
Users browsing this thread: 9 Guest(s)